Drenaż

Drenaż poziomy

Wytrzymały na ściskanie drenaż pionowy stosuje się w rożnych konstrukcjach budowlanych, narażonych np. na wpływ wody gruntowej. Bezsprzecznie materiał ten ma zastosowanie na terenach parków czy ogrodach dachowych gdzie wymagany jest drenaż płaski odprowadzający wodę. Geosyntetyczny materiał zostaje każdoraowo dopasowny indywidualnie do konstrukcji.

Z tego względu firma Colbond oferuje szeroką paletę produktów z rodziny Enkadrain. Maty drenażowe są stosowane od wielu lat zapewniając doskonałe odwodnienie,
co zostało potwierdzone zrealizowanymi licznymi projektami. Ilość rodzajów produktów jest stale poszerzana, zgodnie z zapotrzebowaniem klientów.
Poprzez kombinacje wytrzymałości na ściskanie,ilości odprowadzonej wody, spadku powierzchni i stabilności filtracyjnej oraz innych właścowości technicznych zostaje dobrany odpowiedni materiał do konstrukcji budowlanej.

Dokładne informacje na temat mat drenażowych Enkadrain i ich zastosowania znajdą Państwo wybierając nastepujący link: Enkadrain, Zastosowanie.Opracowanie tematyczne
Jeżeli interesuje Państwa temat drenażu pionowego zapraszamy
do informacji zawartej w pliku pdf.
Ściągnij opracowanie: Enkadrain, Parking Roofs.pdf

Artykuł w Geosynthetics News
Temat budwy drenażu pionowego był poruszony w Geosynthetics News,
rocznik 3, nr 6. W celu otrzymania wymienionego artykułu prosimy o kontakt e-mail. Poprzez link do archiwum mają Państwo możliwość dostępu do wydań wcześniejszych Geosynthetics News.

Archiwum

 

 
  .::: Powrót do począ tku    .::: Sposób kontaktu    .::: Serwis prawny
 
© 2005, Colbond GmbH & Co. KG - Your Best Partner
Glanzstoffstrase 1, D-63784 Obernburg, Tel.: +49 6022 812020, Fax: +49 6022 812800
e-mail: geosyntetyki@colbond.com